• Karın Bölgesi Yağlanmalarından Nasıl Kurtulursunuz ?

  Sabah uyandığınız andan itibaren elinize minimum 1 adet damacana tutuşturulsa ve bu damacanayla butun gun birlikte hareket etmeniz gerekse, günlük hareket kabiliyetiniz ne kadar olur? 

   

 • Benim Basenim/Karnım/Popom Var, Onun Yok !

  Vücut yapısı kişiden kişiye farklılık gösterir. Siz daha dikkatli besleniyor ve spor yapıyor olsanız dahi, bunların hiçbirini yapmayan arkadaşınıza kıyasla vücudunuz bölgesel yağlanmaya  daha elverişli olabilir. Durumu kabul edip, bölgesel fazlalıklarınızın nedenini anlamak ve önlem almak mümkün. Bunun için Mart, Nisan ayları tam zamanı. Hazirana kadar en ideal vücut ölçülerine hayat akışınızda yapacağınız ufak değişikliklerle ulaşabilirsiniz

   

 • Hangi besinler selüliti artırır, hangileri önler?

    Hangi besinler selüliti artırır, hangileri önler? Sağlıklı yaşamak, kaliteli bir yaşam sürmek için yapılması gereken aslında çok kolay. 

 • Vücuttaki çatlaklar için…

  ‘Hangisi beni daha çok rahatsız eder. Estetik ameliyatı izi mi? Çatlaklar mı? Veya hangisi kendimi iyi hissettirir. 

 • İncelmek ve sıkılaşmak İstiyorum, Ne yapmalıyım ?

  Vücudunuzdaki problemlerin iyi tespit edilmesi ve size uygun olan ‘tedavi planının’ uzmanınız tarafından  düzenlenmesi gerekmektedir.

  Farklı sorunlar için farklı cihaz uygulamaları yapılmalıdır. Beslenme ve egzersizde olduğu gibi cihaz tedavisi de kişiye özeldir.

Diyetisyen Diyor ki
Tırnaklarımız bir yılda 3,75 metre kadar uzar.

Yandex.Metrica