• Obezitede çözüm Diyet mi ? Ameliyat mı ?

  İçeriği ne olursa olsun, her ameliyatın bir riski vardır. Bu risk ameliyat esnasında da çıkabilir, yıllar sonrasında da. Çok başarılı geçtiğini düşündüğünüz bir ameliyatdan bir kaç yıl sonra organ kaybı yada enzim yetersizliği sebebiyle ortaya çıkabilen bir inflamasyonla karşılaşmak kuvvetle muhtemel.

 • BUZDOLABINIZA FORMAT ATIN, ZAYIFLAYIN

  Sağlıklı yaşama buzdolabı temizliği ile başlayın. Sağlığınıza zarar veren, lif oranı düşük, yağ oranı yüksek, tuz miktarı fazla, işlenmiş atıştırmalıklardan kurtulup, buzdolabınıza format atın, kısaca yenileyin ve sağlığınıza yatırım yapın, fazla kilolarınızdan kurtulun, enerjinizi arttırın. Buzdolabınızın düşmanınız olmasına izin vermeden, raf düzeninde ve market alışverişinde yapacağınız birkaç küçük değişiklik, farketmeden kısa süre de kilo vermenizi sağlayacaktır.

   

 • Diyette Ekmek Tüketin

  Diyete başlayan her kişinin öncelikli olarak kalori kesintisi yaptığı, aynı zamanda sağlıklı beslendiğini düşünen çoğu kişinin hayatından sonsuza dek çıkarttığı besin nedir diye sorsam herkesin ortak cevabı ekmek olacaktır. Ve maalesef beslenme bilimiyle uzakta yakından ilgisi olmayan bu durumun, bazı uzmanlar tarafından bile önerildiğini görmekteyiz.
  Halbuki bilinenin aksine ekmek tüketiminin kilo vermeniz de  önemli bir rolü vardır, sadece nasıl ve ne şekilde tüketeceğinizi bilmeniz yeterlidir.

   

 • Bakteri Alın, Zayıflayın

  Bilinenin dışında mevcut bakterilerin korunması ve dışarıdan alınan dost bakteriler, zayıflamada, beyin sağlığında, duygu durumunda ve davranışlarda önemli rol oynar. 

 • Erkeklerde Beslenme

  Doğru beslenmenin insanlar üzerindeki etkisi sadece fit bir görüntü değil. Besinleri ihtiyacınıza yönelik tüketerek, iş hayatında stresinizi yönetebilir, daha kaslı bir vücuda sahip olabilir, cinsel performansınızı arttırabilir hatta daha zeki bile olabilirsiniz.

   

 • Doğru beslenerek neleri başarabilirsiniz?

  Doğru ve dengeli beslenerek kilo alabilir,verebilir ve kilonuzu koruyabilirsiniz....

 • Sağlıklı Zayıflamanın Püf Noktaları

  Bir doktora ve bir diyetisyene danışmadan yapılan diyet uygulamaları, çoğu zaman üzücü sonuçları da beraberinde getiriyor. Yanlış yapılan diyet uygulamaları; hem vücuda zarar veriyor,  hem de kalıcı çözümler yaratmaması nedeniyle sık sık diyet yapma eyleminin tekrar edilmesine zemin hazırlıyor.

Diyetisyen Diyor ki
Zevk ve neşe içinde yenen şeyler en kolay hazmolunurlar.

Yandex.Metrica