• SEVGİLİLER GÜNÜNÜ ÖZEL AFRODİZYAK MENÜ

  Şubat ayı denince akla ilk gelen şey, partneriz olsun olmasın kuşkusuz  14 Şubat Sevgililer günü. Bu çok özel gün de planınız diyetinizi bozmadan, sevgilinize evde romantik bir yemek hazırlamaksa, bu yazıyı dikkatle okumanızı öneririm.

 • UZUN YAŞAMANIN SIRLARI

  100 yaşına kadar yaşamak isteyenler parmak kaldırsın. Nekadar yaşadığınız değil nasıl yaşadığınız gerçeği birkenara dursun, hayat süremizi uzatmak da bizim elimizde.

 • KİLO ALMANIZIN SEBEBİ HORMONLARINIZ OLABİLİR Mİ?

  Yapmış olduğunuz diyetler sonuç vermiyorsa, çok kısa süre içinde vermiş olduğunuz kiloları geri alıyorsanız, egzersiz yapmanıza rağmen sonuçları göremiyorsanız, problem ne yiyip ne yemediğiniz ya da  yeterli egzersiz yapıp yapmadığınız olmayabilir. Belki kilo almanıza sebep olan genleriniz veya hormonlarınız.  Belki de, kendinizi yanlış diyetlerle açlık krizlerine sokmak veya spor salonların da saatlerinizi geçirmek yerine doğru bir tedavi süreciyle kolayca kilo verip, hormonlarınızın da olması gerektiği gibi çalışmasını sağlayabilirsiniz. En ideal ve sağlıklı olanı, beslenme serüveninize içinizde gizli bir problemin olup olmadığını anlamakla başlamaktır.

   

 • Yanlış beslenme cinsel performansı etkiliyor

  Sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemek daha iyi bir cinsel yaşantıya olanak sağlar. Koruyucu sağlık programlarına yatırım yapmak, hasta olduktan sonra alınacak önlemlerden çok daha iyi sonuçlar verir. 

 • Doğaya yiyecekle dönüş : DETOKS

  Hayvansal gıda içermeyen kür boyunca çay, kahve, sigara ve katkı maddeli yiyecekler de yasak…

  Keyifli ve kaliteli yaşama giden yolda sağlıklı beslenmenin etkinliğini artıran tamamlayıcı bir program” olarak tanımlıyor. Özellikle ilkbahar ve sonbaharda vücudu zararlı toksinlerden arındırmak için 3-15 gün arasında değişen sürelerde önerilen detoks ile daha güçlü bir bağışıklık sistemi ile daha zinde ve hafif hissetmek mümkün.

   

 • Yılları anti-agingle durdurun!

  Sebze ve meyveye dayalı beslenmede tuz ve şeker yok…

  İnsanda ölüm geni yok ve ölmekle ilgili bir genetik programlama mevcut değil. Yaşlanmamız birinci planda hücre dış zarının ve en önemlisi hücre çekirdeğindeki DNA’nın serbest radikallerle zarar görmesine bağlıdır. Yılları anti-aging ile durdurun. Anti-aging bir süre yapılacak bir diyet değil, yaşam boyu sürdürülecek bir beslenme modelidir…

   

Diyetisyen Diyor ki
Sebzeleri alırken üzerinde irili ufaklı yumrular olan ve ıslatılmış olanları seçmemeye özen göstermeliyiz.

Yandex.Metrica