image

Cihazlar, tartı üzerinde kilo veriş sağlamazlar. Vücutta doku gençleştirme ve tamir yaparak sıkılaşma ve istenen bölgelerde incelmeye sebep olurlar…

 BÖLGESEL İNCELME VE SIKILAŞMA CİHAZLARI İŞE YARAR MI?

 Geliştirilen yeni nesil  cihazlar işe yaradıklarını çoktan kanıtladılar. Ancak sorununuza yönelik doğru cihazı seçmelisiniz. Cihazın FDA onaylı olduğundan emin olun. Bu onay, sonuçları kanıtlanmış,  vücuda zarar vermeyen cihazlara verilmektedir. Piyasadaki her cihaz size büyük vaatlerde bulunsa da; yalnızca doğru zamanda, doğru uzmanla, doğru cihazı uygularsanız mükemmel sonuçlara ulaşırsınız.

İNCELMEK VE SIKILAŞMAK İSTİYORUM. NE YAPMALIYIM

Vücudunuzdaki problemlerin iyi tespit edilmesi ve size uygun olan ‘tedavi planının’ uzmanınız tarafından  düzenlenmesi gerekmektedir.

 Farklı sorunlar için farklı cihaz uygulamaları yapılmalıdır. Beslenme ve egzersizde olduğu gibi cihaz tedavisi de kişiye özeldir.

 Cihazlar 2 prensiple çalışırlar:

 1.Yağ dokusu üzerinde çalışan cihazlar vardır. Amaç yağı vücuttan uzaklaştırmaktır.

2. Ciltteki sarkmaları toparlayıp, cildi gençleştiren cihazlar vardır. Amaç, kollagen ve elastin dedğimiz doku proteinlerinin yenilenmesine olanak sağlayarak genç ve sıkı bir cilde sahip olmaktır.

Yaşlanma süreci sırasında ve kilo kayıplarında cildin esnekliğini sağlayan  kollajen ve elastin liflerinde bozulmalar başlar. Kollajen ve elastin liflerindeki bozulmalar, kırışıklık ve sarkmaların başlıca nedenidir. Deride oluşan sarkmalar kollajen liflerinin birbirleriyle olan bağlarının kopması, elastikiyetini kaybetmesi ile olur. Bu noktada zamanında müdahale etmek yani henüz doku kayıpları meydana gelmeden önce kollajen  sentezini uyarmak gerekmektedir.

Yeni nesil cihazlar; hem yağ dokusunu azaltıp, hem cilt gençleştirme yapabilmektedirler.

 Doğru uzmanla, Doğru cihazla, Doğru seçilmiş programla işe başlarsanız cihazlar sizi mutlu edecektir.

 

Diyetisyen Diyor ki


Fırsat buldukça toprağa çıplak ayakla basınız. Tüm olumsuzluklarınız toprağa geçer...

Yandex.Metrica