Kavitasyon (Ultrasound)

Yağ hücrelerini ameliyatsız yok eder, vücudunuzu ağrısız sızısız şekillendirir.

Ameliyatsız ve ağrısız, liposuction etkisi yapan, istenilen bölgeden incelme sağlayan mucize cihaz AMİ CAVİTASYON, Park Sima’da... 
Yağ hücrelerinin vücudun belli bölgelerinden tamamen yok edilmesi artık mümkün. Yıllardır yok etmek için uğraş verilen özellikle karın, kalça, basen ve iç bacakta zaman ile oluşan yağlar mucize cihaz ami cavitasyonla ortadan kalkıyor. En önemlisi ameliyat masasına yatmadan, ağrısız, sızısız… 

AMİ CAVİTASYON TEKNOLOJİSİ NEDİR?

Işın, basınç ve rezonans dalgalarının aynı zamanda yağ dokusuna iletilmesi ile stabil bir kavitasyon ortaya çıkar. Bu şekilde yağ hücrelerinde hızlı bir şekilde üst ve alt basınç arasında bir değişim olur. Yağ hücresindeki bu hızlı basınç değişikliği hücre içerisinde stres oluşturan küçük kabarcıklar meydana getirir. Yağ hücresi elastikliğini kaybeder ve yağ hücresinin çevrelediği ince membran, geçirgenlik özelliğini ve sürekli depolama yitisini kaybederek tekrar oluşmamak üzere patlar ve parçalanır. Uygulanan bölgede liposuction (ameliyat ile yağ aldırma) etkisi yapar. Cavitasyon uygulamasında diğer doku ve organlar zarar görmez. 

AMİ CAVİTASYON CİHAZININ ETKİLERİ NELERDİR?

Uygulama yapılan alanlarda mevcut yağ hücrelerinin zarları parçalanır. 
Bu şekilde zarar görmüş olan yağ hücresi makrofajlar tarafından doğal yollarla yok edilir. 
O zamana kadar depolanmış olan yağ, saran dokuya nüfuz eder ve doku sıvısı ile bir emisyona karışır. Vücuttaki doğal süreç ile yağ asitleri yapı değişikliğine uğrar. 
Yetişkinler, normal koşullarda tekrar yeni yağ hücreleri oluşturamadıkları için hasar görmüş yağ hücrelerinin sayısı sürekli azalır. Vücut serbest kalan yağı, hücrelere tekrar depolayamayacağı için enerji olarak kullanır 

AMİ CAVİTASYON NASIL UYGULANIR? 

Ami Cavitasyon ile uygulanan tedavilerden cerrahi müdahale gerekmeden, ağrı söz konusu olmadan çabuk sonuç alınır. Seans süresince kulak içinde net olarak bir ses duyulur. Bu SCG metodunun belirgin özelliğidir.
Sadece yağ hücreleri üzerine uygulanan SCG metodu frekans ve dalgaların birbirine karışmaması nedeni ile diğer dokuları etkilemez ve zedelemez
Maksimum seans süresi bir saattir. Gerektiğinde uzman tarafından bir hafta sonra tekrar edilir ve arzu edilen vücut hatlarına ulaşana kadar bu tedavi tekrarlanır. Seans sayısı yağ deposunun büyüklüğü ve pozisyonuna bağlıdır. Edinilen tecrübelere göre yaklaşık olarak 6 seans gereklidir.
Tedavinin bize sunduğu en büyük avantaj istediğimiz bölgeden incelme fırsatı sağlamasıdır.
SCG’nin en büyük avantajı ise büyük alanda ve lokal yağlanmalarda çalışılabilmesi ve yağ depolarının vücuttan uzaklaştırılmasıdır. Ami Cavitasyon işlemi sonrası parçalanan yağ hücreleri; serbest yağ asitlerine dönüşür ve vücut tarafından enerji olarak harcanır. Yağ asitlerinin vücut tarafından hızlı atılması için bu dönemde kişi düşük yağlı diyet ile beslenmeli egzersiz programı uygulamalıdır. 
Ami Cavitasyon ile artan serbest yağ asitlerini tüketmek için yaklaşık 5 gün boyunca sıfıra yakın yağ içeriği olan diyet izlenmesi gerekmektedir. Burada amaç açığa çıkan kendi yağınızı enerji olarak kullanmaktır. 
Bu zamana kadar birçok yöntem deneyip sonuç alamadığınızı düşünüyorsanız size özellikle karın, basen ve bacaklarda kesin sonuç veren çok özel bir cihaz sunuyoruz. Alacağınız sonuç sizi fazlasıyla mutlu edecek.

AMİ CAVİTASYON CİHAZININ AVANTAJLARI NELERDİR? 

* Dokuda sıkılaşma ve toparlanma gerçekleşir, selülit görüntüsü azalır.
* Cihazla anında görülebilen tedavi başarısı elde edilir.
* Yağ hücrelerinin etkili bir şekilde ağrısız olarak parçalara ayrılması sağlanır.
* Tıbbi ve dermatolojik olarak test edilmiştir.
* Uygulama sonrasında günlük yaşama devam edilebilir.
* Ameliyat ve cerrahi müdahale gerektirmez.
* Narkoza gerek yoktur. 
* İlaç alınmasına gerek yoktur.
* Uluslar arası uygulama ağına sahiptir.
* Güvenilir uygulamalar ile tedavi sonrası iz bırakmaz.

AMİ CAVİTASYON’UN TEDAVİ SONUÇLARI NELERDİR? 

Dokunun yapısına, tedaviye ve vücudun göstermiş olduğu reaksiyona göre ilk seans sonrası birkaç santimetreye varan bir azalma gözlenebilir. Tedavi serisine başlamadan önce ve sonra entegre olmuş vücut analiz sistemi ile yağ kitlesi belirlenir ve başlangıçtaki değerler ile karşılaştırılır. 

Aşağıdaki uygulama öncesi ve sonrası örnek resimlerdeki kişilere;7 ile 10 gün aralıklar ile tedaviler uygulanmıştır. En son resim, seans sonrası 7 günlük durumu göstermektedir. 

Uygulama yapılamayan durumlar:

* Karaciğer hastalıklıları. 
* Kronik damar yetmezliği.
* Metabolik hastalıklar. 
* Diyabet. 
* Böbrek yetmezliği. 
* Orta ve iç kulak rahatsızlığı. 
* Kalp pili taşımak. 
* Ateşli hastalık. 
* Gebelik. 
* Uygulama bölgesinde cilt rahatsızlığı; lezyon, kızarıklık, enfeksiyon gibi durumlar.
* Mastektomi (göğüs ameliyatı )operasyonu geçirmiş olmak.

 • Verdiği Kilo :
  28

  Kerim Ateş ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Kerim Ateş Organizasyon

  İzmir'de bir organizasyon firmasında çalışan, yoğun temposu nedeniyle düzensiz hayat sürdüren Kerim Ateş (34) hızlı şekilde kilo alıp sağlık problemleri yaşamaya başlayınca bir yakınının tavsiyesiyle  Park Sima Sağlıklı Zayıflama ve Form Merkezi'ne başvurdu. 

 • Verdiği Kilo :
  48

  Nermin Güvenç ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Nermin Güvenç

  Doğru beslenmeyle 6 ayda 110 kilodan 62 kiloya kadar düşen Güvenç ilk olarak insülin direncini yendi.

 • Verdiği Kilo :
  44

  Levent Özesen ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Levent Özesen İşletmeci

  Belçika’ya gitmek için uçağa bindi. Üçlü koltukların ortasında oturuyordu. Kalkış için son hazırlıkların yapıldığında, hostes yanına geldi ve ek kemer uzatarak takması ricasında bulundu. Sağında ve solunda oturanların bir sıkıntı varmış gibi suratlarını asmasıyla mahcubiyet yaşadı.

 • Verdiği Kilo :
  38

  Dila Taşkaya ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Dila Taşkaya İşletmeci

  Dila Taşkaya, iki doğum sonrası aldığı kiloları ne yapsa, hangi diyetisyene gitse veremedi. Her iki doğumda bedenine yaklaşık 30-35 kilo eklendi.

 • Verdiği Kilo :
  16

  Ufuk Yetişir ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Ufuk Yetişir Avukat

  "90 günde yaşadığım değişim, benim için bir mucize. Son 6 yıldır ciddi kilolarla geziyordum. Her yere elinizde koca bir damacana ile gittiğinizi düşünün... Durumum buydu. Artık her sabah şükrederek uyanıyorum.

 • Verdiği Kilo :
  45

  Selda Geliroğlu ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Selda Geliroğlu Öğretmen

  115 kilodan 70 kiloya düşerek, tam 45 kilo fazlalıktan kurtulan Selda Geliroğlu: Şimdi daha hızlı yürüyebiliyor, merdivenleri soluk soluğa kalmadan çıkabiliyor, çocuğumla çok daha rahat oynayabiliyor, kıyafet alışverişine gönül rahatlığıyla çıkabiliyorum.

 • Verdiği Kilo :
  45

  Devrim Köymen ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Devrim Köymen Opera Sanatçısı

  38 yaşındaki opera sanatçısı Devrim Köymen, doktor ve diyetisyen eşliğinde sağlıklı beslenip daha hareketli bir yaşamı benimseyerek bir yıla yakın sürede tam 45 kilo fazlalıktan kurtuldu.

 • Verdiği Kilo :
  20

  Nuray Özkan ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Nuray Özkan Öğretmen

  Nuray Özkan, Park Sima Sağlıklı Zayıflama Polikliniği'nde, sağlıklı kilo verme sürecinde öğrendiklerini yakınları ile de paylaşınca, kendisinin verdiği 20 kiloya ek olarak, eşi 10, ablası da 5 kilo verdi.

 • Verdiği Kilo :
  20

  Femin Yalçın ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Femin Yalçın Öğrenci

  7 yıldır formunu koruyor 2006 yılında 74.5 kilo ile başladığı diyet programı ile 6 ayda 20 kilo vererek 54.5 kiloya ulaşan Femin Yalçın, bu tarihten itibaren dengeli beslenme alışkanlıklarını sürdürerek formunu korumayı başardı.

 • Verdiği Kilo :
  29

  Uğur Çankaya ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Uğur Çankaya Grafik Tasarımcı

  Fast food düşkünüydü. Bir oturuşta, büyük bir boy pizzayı ya da 12 hamburgeri tek başıma bitiriyordu. Tatlıya düşkünlüğü de cabası. 24 kilo verdi… 20 kiloyu yağdan yaktı…

 • Verdiği Kilo :
  7

  Engin Evren ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Engin Evren İş Adamı

  Uyku apnesi, kalp çarpıntısı, insülin direnci, kolesterol… Yeme ve içme alışkanlıkları yüzünden pek çok sağlık sorunu olan 54 yaşındaki Engin Evren, iki buçuk ay gibi bir sürede sadece 7 kilo vererek sağlığına yeniden kavuştu…

Diyetisyen Diyor ki


Margarinleri fazla kullanmamak cildinize, kalbinize ve damarlarınıza verdiğiniz en büyük ödüldür.

Yandex.Metrica