Thermalipo (Radyofrekans)

Bsavaş tarih boyunca sürdü ve hala devam ediyor. Bu sorunlar özellikle orta yaş ile birlikte çok ciddi boyuta ulaşıyor. İşin başında bu savaşı kazanmak için fazla şansları yokmuş gibi görünse de, medikal estetik cihazı ThermaLipo desteğiyle, artık selülit ve lokal yağlanmalarda kesin sonuçlar alınabiliyor. İşte, bu alanda yeni ve güçlü silahlardan biri radyo frekansı ve radyo dalgaları ile tedavi sağlayan; THERMA LİPO.

ThermaLipo, acısız ve güvenli bir yöntemle selülit, lokal yağlanma ve sarkma problemlerinin üstesinden gelir. Ciltte oluşmuş portakal kabuğu görünümünün giderilmesine, uygulandığı vücut bölümlerinin sıkılaşmasına ve dokunun daha iyi bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Hiçbir yan etkisi yoktur. Sistem cilde, sinirlere ve kan damarlarına zarar vermeden direkt olarak yağ dokusuna etki eder. Uygulamanın yapıldığı alanlarda acı hissedilmez ve yağ dokusunda gözle görülür bir sıkılaşma olur. ThermaLipo cihazında eşsiz AMFL teknolojisi kullanılmıştır. 

AMFL TEKNOLOJİSİ NEDİR?

ThermaLipo otomatik multi frekans ve low impedance (AMFL) teknolojilerini bir arada kullanır. Farklı frekanslardaki, radyo dalgaları, dokunun farklı derinliklerine ulaşarak emisyon etkisini arttırır. 
AMFL teknolojisinin başarısını gösteren klinik sonuçlara bakıldığında, yüksek enerjinin ani ve hızlı bir şekilde ısıya dönüştürülerek hipodermis ve dermise, hiçbir zarar vermeden, acısız epidermal soğutma sağlanarak ulaştığı gözlenmektedir. ThermaLiponun frekans değeri 0.6-2.4 mhz arasındadır. Bu değer, kas stimülasyonunu sağlamaya yetecek kadar yüksek, lokal yağ ve selüliti yok etmeye yetecek kadar düşük bir değerdir. 
Uzman, aynı seansta hem selülite hem lokal kiloya hem de aynı bölgedeki doku gevşekliklerine etkili toplama işlemlerini bir arada uygulayabilir.

NASIL ÇALIŞIR?

Uygulamaya başlamadan önce uzman, bakım yapılacak olan sorunlu bölgeyi tespit eder ve ThermaLipo cihazının uygulama yapılacak bölgelere göre frekansını belirler.
TermaLipo, bipolar başlığı sayesinde radyo frekans enerjisinin, dokunun 12-20 mm altına yayılmasını sağlar. Düşük frekans sayesinde derinlere ulaşan ısı, zayıflamış olan dolaşım sisteminin harekete geçmesine ve yayılmasına neden olur. Etkisi yüksek, lokalize ve kontrollüdür. Olumlu etkisini, sarkmış doku ve selülitlerde görmek mümkündür. ThermaLipo yüksek frekansının yarattığı ısı ise fibroblastların uyarımını yaparak cildin kalitesini arttırmakta etkilidir. 

THERMOLIPO’NUN ETKİLERİ NELERDİR?

ThermaLipo; muadilleri arasında en güvenilir teknolojiye sahip tek sistemdir. Lokal kilo problemi olan bölgelerde (karın, mide, bel, kol, bacak, basen, diz) etkilidir. Vücudun doğal formuna kavuşmasını sağlar. 

ThermaLipo; güvenli, hassas, risksiz ve acısızdır. 

ThermaLipo; selülitin giderilmesi ve vücudun şekillenmesinde etkilidir. Vücut kontürünü yeniden şekillendirirken aynı zamanda collagen üretimini arttırdığından cildin daha sıkı ve genç görünmesine de yardımcı olur. 

ThermaLipo; lokal kilo sorununun olduğu bölgelerde "liposuction'a benzer" sonuçlar alınmasına yardımcı olur. İlk bir kaç seans uygulamasından itibaren, uygulamanın yapıldığı kişiler yeni görünümlerinden memnun olmaya başlarlar. Sonuçlar etkilerini uzun süreli korur. Uygulamalar hem kadınlar hem de erkekler üzerinde yapılabilir. 

ThermaLipo; Avrupa'nın tanınan üniversite hastanelerinde konunun uzmanlarınca klinik olarak test edilmiş ve etkileri gözlenmiştir. Etkinliği yüzlerce hasta üzerinde yapılan klinik deneylerle kanıtlanmıştır. 

ThermaLipo; uygulama sonrası aktif maddeler içeren nemlendirici krem kullanılarak cildin daha çabuk toparlanması sağlanır. 

Tedavi, ortalama 3-4 ay sürmektedir. Tedav, süresi kişilerin patolojik özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Seans sayısı 10-12 arasındadır. Seansların aralıklarının 7-15 gün olması gerekmektedir. Yaşları 18-60 arasında olan tüm kadınlar ve erkekler ThermaLipo'dan faydalanabilirler.

 • Verdiği Kilo :
  28

  Kerim Ateş ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Kerim Ateş Organizasyon

  İzmir'de bir organizasyon firmasında çalışan, yoğun temposu nedeniyle düzensiz hayat sürdüren Kerim Ateş (34) hızlı şekilde kilo alıp sağlık problemleri yaşamaya başlayınca bir yakınının tavsiyesiyle  Park Sima Sağlıklı Zayıflama ve Form Merkezi'ne başvurdu. 

 • Verdiği Kilo :
  48

  Nermin Güvenç ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Nermin Güvenç

  Doğru beslenmeyle 6 ayda 110 kilodan 62 kiloya kadar düşen Güvenç ilk olarak insülin direncini yendi.

 • Verdiği Kilo :
  44

  Levent Özesen ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Levent Özesen İşletmeci

  Belçika’ya gitmek için uçağa bindi. Üçlü koltukların ortasında oturuyordu. Kalkış için son hazırlıkların yapıldığında, hostes yanına geldi ve ek kemer uzatarak takması ricasında bulundu. Sağında ve solunda oturanların bir sıkıntı varmış gibi suratlarını asmasıyla mahcubiyet yaşadı.

 • Verdiği Kilo :
  38

  Dila Taşkaya ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Dila Taşkaya İşletmeci

  Dila Taşkaya, iki doğum sonrası aldığı kiloları ne yapsa, hangi diyetisyene gitse veremedi. Her iki doğumda bedenine yaklaşık 30-35 kilo eklendi.

 • Verdiği Kilo :
  16

  Ufuk Yetişir ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Ufuk Yetişir Avukat

  "90 günde yaşadığım değişim, benim için bir mucize. Son 6 yıldır ciddi kilolarla geziyordum. Her yere elinizde koca bir damacana ile gittiğinizi düşünün... Durumum buydu. Artık her sabah şükrederek uyanıyorum.

 • Verdiği Kilo :
  45

  Selda Geliroğlu ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Selda Geliroğlu Öğretmen

  115 kilodan 70 kiloya düşerek, tam 45 kilo fazlalıktan kurtulan Selda Geliroğlu: Şimdi daha hızlı yürüyebiliyor, merdivenleri soluk soluğa kalmadan çıkabiliyor, çocuğumla çok daha rahat oynayabiliyor, kıyafet alışverişine gönül rahatlığıyla çıkabiliyorum.

 • Verdiği Kilo :
  45

  Devrim Köymen ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Devrim Köymen Opera Sanatçısı

  38 yaşındaki opera sanatçısı Devrim Köymen, doktor ve diyetisyen eşliğinde sağlıklı beslenip daha hareketli bir yaşamı benimseyerek bir yıla yakın sürede tam 45 kilo fazlalıktan kurtuldu.

 • Verdiği Kilo :
  20

  Nuray Özkan ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Nuray Özkan Öğretmen

  Nuray Özkan, Park Sima Sağlıklı Zayıflama Polikliniği'nde, sağlıklı kilo verme sürecinde öğrendiklerini yakınları ile de paylaşınca, kendisinin verdiği 20 kiloya ek olarak, eşi 10, ablası da 5 kilo verdi.

 • Verdiği Kilo :
  20

  Femin Yalçın ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Femin Yalçın Öğrenci

  7 yıldır formunu koruyor 2006 yılında 74.5 kilo ile başladığı diyet programı ile 6 ayda 20 kilo vererek 54.5 kiloya ulaşan Femin Yalçın, bu tarihten itibaren dengeli beslenme alışkanlıklarını sürdürerek formunu korumayı başardı.

 • Verdiği Kilo :
  29

  Uğur Çankaya ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Uğur Çankaya Grafik Tasarımcı

  Fast food düşkünüydü. Bir oturuşta, büyük bir boy pizzayı ya da 12 hamburgeri tek başıma bitiriyordu. Tatlıya düşkünlüğü de cabası. 24 kilo verdi… 20 kiloyu yağdan yaktı…

 • Verdiği Kilo :
  7

  Engin Evren ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Engin Evren İş Adamı

  Uyku apnesi, kalp çarpıntısı, insülin direnci, kolesterol… Yeme ve içme alışkanlıkları yüzünden pek çok sağlık sorunu olan 54 yaşındaki Engin Evren, iki buçuk ay gibi bir sürede sadece 7 kilo vererek sağlığına yeniden kavuştu…

Diyetisyen Diyor ki


Yaşamın her döneminde güçlü bir kemik yapısına sahip olmak için kalsiyum tüketimine dikkat edilmelidir...

Yandex.Metrica