Park Sima Kurumsal

Hakkımızda

Park Sima 1990 yılından bu yana Türkiye’de sağlıklı zayıflama, sağlıklı beslenme ve vücut formu oluşturma alanlarında faaliyet göstermektedir.

Park Sima bünyesinde bulunan ve doktordan, beslenme uzmanlarından, hemşirelerden ve spor eğitmenlerinden oluşan profesyonel bir ekip, ileri teknolojiye sahip olan donanım ve tıbbi ünitelerle sağlanan teşhis ve tedavi uygulamaları ile hizmet vermektedir.

Park Sima’nın bütünsel sistemini oluşturan bölümler, diyetle zayıflama, bölgesel zayıflama, sporla zayıflama, önleyici tıp, hastalık tedavisine yönelik destek program bölümü ve tıbbi estetik bölümleridir.

Sistemlerimiz :

Park Sima’nın tüm bölümlerinde üyelerimize özel geliştirilmiş sistemler sunulmaktadır. Sözkonusu sistemlerde, üyelerimizin ihtiyaçlarına göre belirlenen tedavi programları oluşturulur ve üyelerimiz süreç boyunca takip edecekleri yol haritası hakkında bilgilendirilir.

Profesyonel Ekibimiz :

Park Sima’da, doktorumuz ve hemşirelerimizden oluşan ve sürekli tıbbi hizmet veren sağlık destek ekibimizin yanı sıra, hepsi kendi alanlarında eğitimli ve deneyimli olan ve dünyadaki teknik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek hizmet veren beslenme uzmanlarımız, spor eğitmenlerimiz bulunmaktadır.

Kurum Kültürümüz :

Bilimsel değerlere önem veren ve bilimsel gelişmeleri sürekli takip eden tıbbi destek ekibimiz ve uzmanlarımızla vermekte olduğumuz nitelikli sağlık hizmetlerimizi sürekli geliştirerek toplumumuzun çoğunluğuna ulaştıran klinik olmayı amaçlıyoruz.

Değerlerimiz, Hedeflerimiz ve İlkelerimiz :

MÜŞTERİ ODAKLI KÜLTÜR

Müşteri gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını öngörerek, ürün yeniliği ve kaliteli çözümlerle müşteriye değer katmak/ mutluluğunu sağlamak, ilişkileri sürdürmek

ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI

Tıbbi tedavi uygulamaları ve diğer tedavi süreçlerimizde önce insan sağlığı değerimize göre hareket etmek

GÜVENİLİRLİK

Üyelerimizin bilgilerinin gizliliğine önem vermek, davranışlarımızda tutarlı bir duruş sergilemek

DÜRÜSTLÜK

Üyelerimize gerçekçi ve sağlıklı çözümler sunmak, doğru bilgilendirmek

EKİP ÇALIŞMASI

Çalışmalarımızda uyum içerisinde işbirliği/görevdeşlik, iletişim ve sonuç odaklı olmak

ÖĞRENME VE GELİŞME

Çalışanlarımızın yeterliliklerini, beceri /yetkinliklerini geliştirmek, süreçlerimizi sürekli iyileştirmek, yenilikleri takip etmek ve değişim yönetimi ile sürdürülebilirliğini sağlamak

 • Verdiği Kilo :
  28

  Kerim Ateş ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Kerim Ateş Organizasyon

  İzmir'de bir organizasyon firmasında çalışan, yoğun temposu nedeniyle düzensiz hayat sürdüren Kerim Ateş (34) hızlı şekilde kilo alıp sağlık problemleri yaşamaya başlayınca bir yakınının tavsiyesiyle  Park Sima Sağlıklı Zayıflama ve Form Merkezi'ne başvurdu. 

 • Verdiği Kilo :
  48

  Nermin Güvenç ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Nermin Güvenç

  Doğru beslenmeyle 6 ayda 110 kilodan 62 kiloya kadar düşen Güvenç ilk olarak insülin direncini yendi.

 • Verdiği Kilo :
  44

  Levent Özesen ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Levent Özesen İşletmeci

  Belçika’ya gitmek için uçağa bindi. Üçlü koltukların ortasında oturuyordu. Kalkış için son hazırlıkların yapıldığında, hostes yanına geldi ve ek kemer uzatarak takması ricasında bulundu. Sağında ve solunda oturanların bir sıkıntı varmış gibi suratlarını asmasıyla mahcubiyet yaşadı.

 • Verdiği Kilo :
  38

  Dila Taşkaya ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Dila Taşkaya İşletmeci

  Dila Taşkaya, iki doğum sonrası aldığı kiloları ne yapsa, hangi diyetisyene gitse veremedi. Her iki doğumda bedenine yaklaşık 30-35 kilo eklendi.

 • Verdiği Kilo :
  16

  Ufuk Yetişir ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Ufuk Yetişir Avukat

  "90 günde yaşadığım değişim, benim için bir mucize. Son 6 yıldır ciddi kilolarla geziyordum. Her yere elinizde koca bir damacana ile gittiğinizi düşünün... Durumum buydu. Artık her sabah şükrederek uyanıyorum.

 • Verdiği Kilo :
  45

  Selda Geliroğlu ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Selda Geliroğlu Öğretmen

  115 kilodan 70 kiloya düşerek, tam 45 kilo fazlalıktan kurtulan Selda Geliroğlu: Şimdi daha hızlı yürüyebiliyor, merdivenleri soluk soluğa kalmadan çıkabiliyor, çocuğumla çok daha rahat oynayabiliyor, kıyafet alışverişine gönül rahatlığıyla çıkabiliyorum.

 • Verdiği Kilo :
  45

  Devrim Köymen ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Devrim Köymen Opera Sanatçısı

  38 yaşındaki opera sanatçısı Devrim Köymen, doktor ve diyetisyen eşliğinde sağlıklı beslenip daha hareketli bir yaşamı benimseyerek bir yıla yakın sürede tam 45 kilo fazlalıktan kurtuldu.

 • Verdiği Kilo :
  20

  Nuray Özkan ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Nuray Özkan Öğretmen

  Nuray Özkan, Park Sima Sağlıklı Zayıflama Polikliniği'nde, sağlıklı kilo verme sürecinde öğrendiklerini yakınları ile de paylaşınca, kendisinin verdiği 20 kiloya ek olarak, eşi 10, ablası da 5 kilo verdi.

 • Verdiği Kilo :
  20

  Femin Yalçın ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Femin Yalçın Öğrenci

  7 yıldır formunu koruyor 2006 yılında 74.5 kilo ile başladığı diyet programı ile 6 ayda 20 kilo vererek 54.5 kiloya ulaşan Femin Yalçın, bu tarihten itibaren dengeli beslenme alışkanlıklarını sürdürerek formunu korumayı başardı.

 • Verdiği Kilo :
  29

  Uğur Çankaya ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Uğur Çankaya Grafik Tasarımcı

  Fast food düşkünüydü. Bir oturuşta, büyük bir boy pizzayı ya da 12 hamburgeri tek başıma bitiriyordu. Tatlıya düşkünlüğü de cabası. 24 kilo verdi… 20 kiloyu yağdan yaktı…

 • Verdiği Kilo :
  7

  Engin Evren ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Engin Evren İş Adamı

  Uyku apnesi, kalp çarpıntısı, insülin direnci, kolesterol… Yeme ve içme alışkanlıkları yüzünden pek çok sağlık sorunu olan 54 yaşındaki Engin Evren, iki buçuk ay gibi bir sürede sadece 7 kilo vererek sağlığına yeniden kavuştu…

Diyetisyen Diyor ki


Doğru nefes aldığın kadar hafiflersin...

Yandex.Metrica