Telefon ile Randevu

Park Sima'da öncelikli esaslar arasında insana verilen saygı ve etik değerlere uyum gelmektedir. Amacımız, sağlık bilinci çerçevesinde Park Sima ile sadece kendisine özel, sadece kendisi için bir yaşam yaratmayı hedefleyen üyelerimizi en doğru şekilde yönlendirmektir. İnsan sağlığını temel alan bir hizmet sunulması nedeniyle telefon ile görüşmelerde çok detaylı bilgi vermeyi tercih etmiyoruz. Kişiye doğru programı oluşturabilmek, ancak yüz yüze görüşme esnasında alınan detaylı sağlık bilgisi, mevcut kilo, yaşam öyküsü ve yaşam tarzı gibi bilgiler ile mümkün olabilmektedir.

Park Sima’da kişinin kas kitlesi, bağ dokusunun durumu, selülitin derecesi, biyolojik yaşı, fiziksel yaşı ve doğum sayısı gibi birçok etken dikkate alınarak kişiye özel hizmet vermek üzere özel programlar geliştirilmektedir. Sağlıklı kilo verme sürecinde kişinin sağlık durumu, kişisel özellikleri ve yaşam tarzına uygun doğru ve kişiye özel hazırlanmış bir diyet ve egsersiz programı ile bölgesel sorunlarına yönelik uygun cihaz ve uygulama programları birlikte kullanılmaktadır. Standart hazırlanmış diyet ve her yaş grubundan insanın birlikte olduğu egzersiz programlarının yanında cihaz uygulamaları da kişye özel olmalıdır. Önemli olan halk arasında son günlerin gözdesi olan bir cihazı tercih etmek değil, bu cihazın veya bu cihazla uygulanacak tekniğin kişiye ne kadar uygun olduğu sorusunun sorulması ve bu doğrultuda program hazırlanmasıdır. Bunun için konunun uzmanı ile karşılıklı görüşme yapılması ve kişiye en uygun programın oluşturulması önem taşımaktadır. Kişiye uygun görülen program bilgisi, cihaza ilişkin teknik bilgi ile her türlü diğer ayrıntılı bilgi, üyelerimize sözlü ve yazılı olarak verilirken, kişinin durumuna göre zaman programı yapılmasına da ayrıca dikkat edilir.

Hizmet alınan mekânımızın hijyeni, uzmanlarımızın bilgisi, yaklaşımları, ekip çalışmasının niteliği gibi özelliklerimiz, karşılıklı bir görüşme sonrası yapılan değerlendirmeyle üyelerimizde güven duygusu oluşturmaktadır. Bütün bu nedenlerle, Park Sima olarak, sağlığınız için sizlerden mutlaka karşılıklı ön görüşmeye zaman ayırmanızı bekliyoruz.

Karşılıklı ön görüşmeler ücretsizdir. Daha detaylı bilgi için randevu alabilirsiniz. Çok yoğun olan randevu akışı nedeni ile mutlaka randevu alarak gelmenizi rica ederiz. 

E-MAİL İLE BİLGİLENDİRME

E-mail ile bilgi almak isteyen üyelerimizin soruları yanıtlanır ve dileyen üyelerimiz Park Sima tarafından görüşmeye davet edilirler

RANDEVULU ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME

PARK SİMA'YA HOŞGELDİNİZ

Yüz yüze yapılacak ön görüşme ücretsiz olup kişiye yönelik doğru program oluşturma açısından büyük önem taşımaktadır. 30 dakika süren ön görüşmelerde kişi hakkında detaylı bilgiler alınır. Amacımız istekleri ve beklentileri doğru belirlemektir.

Özellikle sağlık bilgileri, yaşam öyküsü, günlük beslenme alışkanlıkları, yaşam tarzı hakkında geniş bir değerlendirme yapılır, sağlık durumunun metabolizmayı yavaşlatmaya neden olup olmadığı konusu incelenir, üyenin boyu, kilosu, bölgesel yağlanma sorunları, kas ve bağ dokusunun durumu, fiziksel yaşı, selülit derecesi dikkatli bir şekilde analiz edilir.

Program oluştururken üyemizin iş ve sosyal yaşantısı dikkate alınır ve üyelerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak hangi yöntemler ile hangi cihazların uygun olduğu, ne ölçüde ve ne kadar zaman dilimi içinde sonuç alabileceği saptanır. Üyelerimize sonuçlar hakkında ayrıntılı sözlü ve yazılı bilgi verilir. Detaylı ve dikkatli değerlendirmelerin ışığında uygun olan seans ve süreyi içeren bir program oluşturulur. Ön görüşmelerde sağlıklı zayıflama, vücut şekillendirme cihazları, spor cihazları programları hakkında birlikte veya ayrı ayrı  bilgi alabilirsiniz.

Park Sima olarak, hızlı yaşam akışının içerisinde kendinize zaman ayırmayı çoktan hak ettiğinizi düşünüyoruz, kendinize bu ödülü verin…

*Zaman sorunu nedeni ile randevusuz ön görüşme olanağı maalesef mümkün olmamaktadır. Bunun için telefonda randevu almanız gerektiğini bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

 • Verdiği Kilo :
  28

  Kerim Ateş ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Kerim Ateş Organizasyon

  İzmir'de bir organizasyon firmasında çalışan, yoğun temposu nedeniyle düzensiz hayat sürdüren Kerim Ateş (34) hızlı şekilde kilo alıp sağlık problemleri yaşamaya başlayınca bir yakınının tavsiyesiyle  Park Sima Sağlıklı Zayıflama ve Form Merkezi'ne başvurdu. 

 • Verdiği Kilo :
  48

  Nermin Güvenç ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Nermin Güvenç

  Doğru beslenmeyle 6 ayda 110 kilodan 62 kiloya kadar düşen Güvenç ilk olarak insülin direncini yendi.

 • Verdiği Kilo :
  44

  Levent Özesen ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Levent Özesen İşletmeci

  Belçika’ya gitmek için uçağa bindi. Üçlü koltukların ortasında oturuyordu. Kalkış için son hazırlıkların yapıldığında, hostes yanına geldi ve ek kemer uzatarak takması ricasında bulundu. Sağında ve solunda oturanların bir sıkıntı varmış gibi suratlarını asmasıyla mahcubiyet yaşadı.

 • Verdiği Kilo :
  38

  Dila Taşkaya ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Dila Taşkaya İşletmeci

  Dila Taşkaya, iki doğum sonrası aldığı kiloları ne yapsa, hangi diyetisyene gitse veremedi. Her iki doğumda bedenine yaklaşık 30-35 kilo eklendi.

 • Verdiği Kilo :
  16

  Ufuk Yetişir ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Ufuk Yetişir Avukat

  "90 günde yaşadığım değişim, benim için bir mucize. Son 6 yıldır ciddi kilolarla geziyordum. Her yere elinizde koca bir damacana ile gittiğinizi düşünün... Durumum buydu. Artık her sabah şükrederek uyanıyorum.

 • Verdiği Kilo :
  45

  Selda Geliroğlu ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Selda Geliroğlu Öğretmen

  115 kilodan 70 kiloya düşerek, tam 45 kilo fazlalıktan kurtulan Selda Geliroğlu: Şimdi daha hızlı yürüyebiliyor, merdivenleri soluk soluğa kalmadan çıkabiliyor, çocuğumla çok daha rahat oynayabiliyor, kıyafet alışverişine gönül rahatlığıyla çıkabiliyorum.

 • Verdiği Kilo :
  45

  Devrim Köymen ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Devrim Köymen Opera Sanatçısı

  38 yaşındaki opera sanatçısı Devrim Köymen, doktor ve diyetisyen eşliğinde sağlıklı beslenip daha hareketli bir yaşamı benimseyerek bir yıla yakın sürede tam 45 kilo fazlalıktan kurtuldu.

 • Verdiği Kilo :
  20

  Nuray Özkan ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Nuray Özkan Öğretmen

  Nuray Özkan, Park Sima Sağlıklı Zayıflama Polikliniği'nde, sağlıklı kilo verme sürecinde öğrendiklerini yakınları ile de paylaşınca, kendisinin verdiği 20 kiloya ek olarak, eşi 10, ablası da 5 kilo verdi.

 • Verdiği Kilo :
  20

  Femin Yalçın ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Femin Yalçın Öğrenci

  7 yıldır formunu koruyor 2006 yılında 74.5 kilo ile başladığı diyet programı ile 6 ayda 20 kilo vererek 54.5 kiloya ulaşan Femin Yalçın, bu tarihten itibaren dengeli beslenme alışkanlıklarını sürdürerek formunu korumayı başardı.

 • Verdiği Kilo :
  29

  Uğur Çankaya ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Uğur Çankaya Grafik Tasarımcı

  Fast food düşkünüydü. Bir oturuşta, büyük bir boy pizzayı ya da 12 hamburgeri tek başıma bitiriyordu. Tatlıya düşkünlüğü de cabası. 24 kilo verdi… 20 kiloyu yağdan yaktı…

 • Verdiği Kilo :
  7

  Engin Evren ismi geçen danışanlarımızın onayı dahilinde paylaşılmaktadır.

  Diyetisyen Zayıflama

 • Engin Evren İş Adamı

  Uyku apnesi, kalp çarpıntısı, insülin direnci, kolesterol… Yeme ve içme alışkanlıkları yüzünden pek çok sağlık sorunu olan 54 yaşındaki Engin Evren, iki buçuk ay gibi bir sürede sadece 7 kilo vererek sağlığına yeniden kavuştu…

Diyetisyen Diyor ki


En uzun kalp durması 4 saat. 1987 yılının aralık ayında denize düşen bir Norveçli\'nin kalbi 4 saat durdu. Vücut ısısının düşmesi nedeniyle Norveçli 4’ncü saat sonunda yaşama döndü...

Yandex.Metrica