Skip links

BÖLGESEL İNCELME

VANQUISH TEMASSIZ ESTETİK

Vanquish Nedir?

Radyofrekans cihazları maximum 100 watt gücünde olup bölgede daha dar alana etki ederken, Vanquish diğer radyofrekans cihazlarına gore 200 watt güçle, 2 katı etkiye sahip dünyanın ilk geniş alanlı Radyofrekans sistemidir.

Dünya çapında en prestijli ödüllerden biri olan Reddot Awards’ı kazanan Vanquish, Amerika da çoğu profesör tarafından teknolojik devrim olarak kabul edilen sonuçları kanıtlanmış, patentli, FDA onaylı tıbbi bir tedavi yöntemidir. Yağ Azaltımında invaziv olmayan, günlük aktivitelere herhangi bir kısıtlama getirmeyen, hasta konforunu bozmayan tedavi sunmaktadır.

Vanquish’in işleyişi nasıldır?

  • Seçici RF™ Enerjisi Alanı
  • Kanıtlanmış ve patentli teknoloji
  • Ağrısız uygulama
  • Güvenli ve konforlu tedavi
  • Kolay ve zahmetsiz uygulamalar
  • Kısa tedavi süresi (30dk.lık seanslar)

Uygulama sırasında neler hissedilir?

Tamamen ağrısız non-invaziv bir tedavi yöntemi olan Vanquish ile tedavi süresince kişi sadece sıcaklık hissetmektedir. Tedavi tamamen rahat ve konforludur.

Uygulama sonrasında neler beklenmelidir?

Uygulamanın hemen ardından kişi günlük aktivitelerine hemen dönebilir. Dikkat edilmesi gereken herhangi bir durum bulunmamaktadır. Kişilerin seanstan bir gün önce, seans günü ve seanstan bir gün sonra günde ortalama 2.5 litre su tüketmeleri gerekmektedir.

Vanquish güvenli bir yöntem midir?

Kişinin herhangi bir rahatsızlığı yok ise, Vanquish herkese uygulanabilir. Klinik denemelerde herhangi bir yan etkisi olmadığını ispatlamıştır. Her tıbbi uygulamada olduğu gibi doktorunuz konu ile ilgili gerekli açıklamaları yapacaktır. FDA onaylıdır.

Nasıl bir sonuç beklenmelidir?

Tek bir uygulama ile birlikte yağ yakım süreci hemen başlamaktadır. Uygulama sırasında yağ hücreleri anında sıvılaşarak vücuttan atılmaktadır. Genelde 4 seans sonunda alınan sonuçlar, kişide 1 ila 2 beden aralığında incelme şeklindedir.

Kimler Vanquish için uygundur?

İnsulin direnci rahatsızlığının başlıca vücudumuzda yarattığı etki göbek ve bel bölgesi yağlanmasıdır, bu yağlanmayı diyetle minimuma indirmek mümkündür fakat tamamen yok etmek mümkün değildir. Bu sebeple Vanquish başta insulin direnci rahatsızlığı olan kişiler olmak üzere karın ve bel bölgesinden şikayetçi olan herkesin Kadın/Erkek kolaylıkla yararlanabileceği bir cihazdır.

Sitemizde deneyimlerinizi kişiselleştirmek amacıyla çerezler kullanılmaktadır.